Facebook Instant Articles (8.x-2.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: None
th: ไม่มี

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
