Facebook Instant Articles (8.x-2.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Comments
ast: Comentarios

en: None
ast: Nengún

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
