Facebook Instant Articles (8.x-2.1) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Next
he: הבא

en: Comments
he: תגובות

en: None
he: ללא

en: URL
he: כתובת URL

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Source URL
he: URL מאובטח

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Source type
he: סוג מקור

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Style
he: סגנון

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Ordered list
he: רשימה מסודרת

en: About
he: אודות

en: No link
he: אין קישור

en: Ads
he: מודעות

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style

en: Link to the referenced entity
he: קישור ליישות שמצויינת ברפרנס
