Facebook Instant Articles (8.x-2.1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Next
mg: Manaraka

en: Comments
mg: Heviteny

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy
