Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Next
ca: Següent

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Off
ca: Inactiu

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Source URL
ca: URL d'origen

en: Original image
ca: Imatge original

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Source type
ca: Tipus d'origen

en: Caption
ca: Subtítol

en: Style
ca: Estil

en: Apply
ca: Aplica

en: Debug
ca: Depuració

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Unordered
ca: Sense ordenar

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Ordered list
ca: Llista ordenada

en: About
ca: Detalls

en: Presentation
ca: Presentació

en: No link
ca: Sense enllaç

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Master
ca: Mestre

en: Link to the referenced entity
ca: Enllaça a l'entitat referenciada

en: Rendered as @mode
ca: Mostra-ho com @mode

en: REST export
ca: Exportació REST
