Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Next
et: Järgmine

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Error
et: Viga

en: Off
et: Väljas

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Original image
et: Algne pilt

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Controls
et: Nupud

en: Caption
et: Pealkiri

en: Style
et: Stiil

en: Apply
et: Rakenda

en: Debug
et: Siluma

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Unordered
et: Pole sorteeritud

en: Ordered
et: Sorteeritud

en: Offset
et: Nihe

en: Ordered list
et: Järjestatud loend

en: About
et: Programmist

en: No link
et: Link puudub

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Link to the referenced entity
et: Link viidatud olemile

en: Rendered as @mode
et: Esitatud kui @mode

en: REST export
et: REST eksport
