Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Next
gl: Seguinte

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Error
gl: Erro

en: Off
gl: Desactivado

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Source URL
gl: URL fonte

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Source type
gl: Tipo de fonte

en: Controls
gl: Controis

en: Caption
gl: Lenda

en: Info
gl: Información

en: Style
gl: Estilo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Debug
gl: Depuración

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Ordered list
gl: Lista ordenada

en: About
gl: Información

en: Presentation
gl: Presentación

en: Embed Code
gl: Código embebido

en: No link
gl: Sen ligazón

en: Fullscreen
gl: Pantalla completa

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style

en: View mode
gl: Modo de vista
