Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Next
gu: આગળ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Error
gu: ભુલ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે

en: No link
gu: કડી નથી

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
