Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Off
ht: Fèmen

en: Footer
ht: Pye paj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
