Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Next
is: Næsta

en: Reset
is: Endursetja

en: None
is: Engin

en: URL
is: vefslóð

en: Error
is: Villa

en: Off
is: Af

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Style
is: Stíll

en: Apply
is: Virkja

en: Ordered list
is: Raðaður listi

en: About
is: Um

en: No link
is: Enginn tengill

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
