Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Next
ka: შემდეგი

en: None
ka: არცერთი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Desc
ka: აღწერა

en: Source type
ka: წყაროს ტიპი

en: Info
ka: ინფო

en: Style
ka: სტილი

en: - All -
ka: - ყველა -
