Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Next
ku: دواتر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Error
ku: هەڵە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Info
ku: زانیاری

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: About
ku: دەربارە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
