Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to sv translation catalogue (39 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Next
sv: Nästa

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: Setup
sv: Inställningar

en: Error
sv: Fel

en: Off
sv: Av

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Source URL
sv: Källa till webbadress

en: Original image
sv: Originalbild

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Source type
sv: Källtyp

en: Controls
sv: Kontroller

en: Caption
sv: Bildtext

en: Info
sv: Information

en: Style
sv: Stil

en: Apply
sv: Applicera

en: Debug
sv: Felsök

en: Offset
sv: Kompensera

en: Ordered list
sv: Ordnad lista

en: About
sv: Om

en: No link
sv: Ingen länk

en: Fullscreen
sv: Helskärmsläge

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Page Name
sv: Sidnamn

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style

en: View mode
sv: Visningsläge

en: App ID
sv: ID-nummer för app

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Link to the referenced entity
sv: Länk för det refererade objektet

en: Rendered as @mode
sv: Genererad som @mode
