Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Error
az: Səhv

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Caption
az: Başlıq

en: Info
az: Məlumat

en: Style
az: Stil

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Debug
az: Debaq

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Offset
az: Ofset

en: Ordered list
az: Sifarişli siyahısı

en: About
az: Haqqında

en: No link
az: Link yoxdur

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
