Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Next
bn: পরবর্তী

en: None
bn: একটিও নয়

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Debug
bn: ডিবাগ

en: About
bn: সম্পর্কে
