Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Error
eu: Errorea

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Desc
eu: Beheraka

en: Source type
eu: Jatorri mota

en: Controls
eu: Kontrolak

en: Info
eu: Informazioa

en: Style
eu: Estiloa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Debug
eu: Araztu

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Ordered list
eu: Zerrenda ordenatua

en: About
eu: (r)i buruz

en: No link
eu: Loturarik ez

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style

en: Asc
eu: Goraka
