Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Next
fil: Susunod

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Error
fil: Mali

en: Header
fil: Ulunan

en: Footer
fil: Paanan
