Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Reset
is: Tómstilla

en: Error
is: Feilur

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: About
is: Um
