Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Next
hr: Sljedeći

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Setup
hr: Postavke

en: Error
hr: Greška

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Style
hr: Stil

en: Apply
hr: Primjeni

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: About
hr: Opis

en: No link
hr: Nema poveznice.

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style

en: Asc
hr: Uzlazno
