Facebook Instant Articles (8.x-2.2) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Next
nn: Neste

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Error
nn: Feil

en: Off
nn: Av

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Info
nn: Informasjon

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
