Facebook Page Plugin (8.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Header
hu: Fejléc

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Display options
hu: Megjelenítési beállítások

en: Border
hu: Keret

en: Light
hu: Világos

en: Stream
hu: Folyam

en: Color Scheme
hu: Színséma

en: Dark
hu: Sötét

en: Facebook Page URL
hu: Facebook Oldal webcíme

en: Theming Settings
hu: Sminkbeállítások

en: Show Faces
hu: Arcok mutatása

en: Please enter a valid url
hu: Valós url megadása szükséges

en: Width should be a number bigger than 0
hu: A szélességnek egy 0-nál nagyobb számnak kell lennie

en: Height should be a number bigger than 0
hu: A magasságnak egy 0-nál nagyobb számnak kell lennie
