Facebook Page Plugin (8.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Display options
sv: Alternativ för visning

en: Light
sv: Ljust

en: Dark
sv: Mörkt
