Facebook Page Plugin (8.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Header
ca: Capçalera

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Display options
ca: Opcions de visualització

en: Border
ca: Vora

en: Light
ca: Clar

en: Dark
ca: Fosc
