Facebook Page Plugin (8.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Header
de: Kopfzeile

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Display options
de: Anzeigeoptionen

en: Border
de: Rahmen

en: Light
de: Hell

en: Color Scheme
de: Farbschema

en: Dark
de: Dunkel

en: Facebook Page URL
de: Facebook-Seiten-URL

en: Show Faces
de: Gesichter anzeigen
