Facebook Page Plugin (8.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Header
fa: سربرگ

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Display options
fa: گزینه‌های نمایش

en: Border
fa: حاشیه

en: Light
fa: روشن

en: Dark
fa: تاریک
