Facebook Page Plugin (8.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Display options
he: אפשרויות תצוגה
