Facebook Page Plugin (8.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Display options
ja: ディスプレイオプション

en: Border
ja: ボーダー
