Facebook Page Plugin (8.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Header
nl: Kop

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Display options
nl: Weergave-opties

en: Border
nl: Rand

en: Light
nl: Licht

en: Color Scheme
nl: Kleurenschema

en: Dark
nl: Donker

en: Facebook Page URL
nl: Facebook-pagina URL

en: Show Faces
nl: Profielafbeeldingen weergeven
