Facebook Page Plugin (8.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Display options
pt: Opções de exibição

en: Border
pt: Borda
