Facebook Page Plugin (8.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Display options
uk: Опції відображення

en: Border
uk: Рамка

en: Light
uk: Світла

en: Stream
uk: Потік

en: Color Scheme
uk: Схема кольорів

en: Dark
uk: Темний

en: Facebook Page URL
uk: URL сторінки Facebook
