Facebook Page Plugin (8.x-2.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Display options
az: Monitor parametrləri

en: English
az: İngilis

en: Spanish
az: İspan

en: German
az: Alman
