Facebook Page Plugin (8.x-2.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Arabic
bo: ཨ་རབ་ཀྱི་སྐད།

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: Italian
bo: དབྱི་ཐ་ལི་སྐད།

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།

en: Japanese
bo: ལྗར་པན་སྐད།

en: Korean
bo: ཁོ་རེ་ཡའི་སྐད།

en: Mongolian
bo: སོག་སྐད།
