Facebook Page Plugin (8.x-2.0) - en to cs translation catalogue (44 entries)

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Display options
cs: Možnosti zobrazení

en: Arabic
cs: Arabsky

en: English
cs: Anglicky

en: Italian
cs: Italsky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: Japanese
cs: Japonsky

en: Korean
cs: Korejsky

en: Bulgarian
cs: Bulharsky

en: Croatian
cs: Chorvatsky

en: Czech
cs: Česky

en: Danish
cs: Dánsky

en: Dutch
cs: Holandsky

en: Finnish
cs: Finsky

en: German
cs: Německy

en: Greek
cs: Řecky

en: Hebrew
cs: Hebrejsky

en: Hungarian
cs: Maďarsky

en: Polish
cs: Polsky

en: Romanian
cs: Rumunsky

en: Russian
cs: Rusky

en: Slovak
cs: Slovensky

en: Swedish
cs: Švédsky

en: Turkish
cs: Turecky

en: Catalan
cs: Katalánsky

en: Belarusian
cs: Bělorusky

en: Bosnian
cs: Bosensky

en: Corsican
cs: Korsicky

en: Estonian
cs: Estonsky

en: Irish
cs: Irsky

en: Armenian
cs: Arménsky

en: Icelandic
cs: Islandsky

en: Latin
cs: Latinsky

en: Latvian
cs: Litevsky

en: Macedonian
cs: Makedonsky

en: Mongolian
cs: Mongolsky

en: Slovenian
cs: Slovinsky

en: Albanian
cs: Albánsky

en: Serbian
cs: Srbsky

en: Thai
cs: Thajsky

en: Ukrainian
cs: Ukrajinsky

en: Vietnamese
cs: Vietnamsky

en: Filipino
cs: Filipínský
