Facebook Page Plugin (8.x-2.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Display options
el: Επιλογές προβολής

en: Greek
el: Ελληνικά

en: Macedonian
el: Των Σκοπίων

en: Filipino
el: Φιλιπινέζικα

en: Khmer
el: Κχμερ

en: Lao
el: Λάο
