Facebook Page Plugin (8.x-2.0) - en to gl translation catalogue (86 entries)

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Display options
gl: Opcións de visualización

en: Arabic
gl: Árabe

en: English
gl: Inglés

en: Italian
gl: Italiano

en: Spanish
gl: Español

en: Japanese
gl: Xaponés

en: Korean
gl: Coreano

en: Bulgarian
gl: Búlgaro

en: Croatian
gl: Croata

en: Czech
gl: Checoslovaco

en: Danish
gl: Dinamarqués

en: Dutch
gl: Holandés

en: Finnish
gl: Finés

en: German
gl: Alemán

en: Greek
gl: Grego

en: Hebrew
gl: Hebreo

en: Hungarian
gl: Húngaro

en: Indonesian
gl: Indonesio

en: Polish
gl: Polaco

en: Romanian
gl: Romanés

en: Russian
gl: Ruso

en: Slovak
gl: Eslovaco

en: Swedish
gl: Sueco

en: Turkish
gl: Turco

en: Lithuanian
gl: Lituano

en: Somali
gl: Somalí

en: Hindi
gl: Hindú

en: Catalan
gl: Catalán

en: Amharic
gl: Amárico

en: Assamese
gl: Asamés

en: Aymara
gl: Aimara

en: Azerbaijani
gl: Azerbaianés

en: Belarusian
gl: Bielorruso

en: Bengali
gl: Bengalí

en: Breton
gl: Bretón

en: Bosnian
gl: Bosnio

en: Corsican
gl: Corso

en: Welsh
gl: Galés

en: Estonian
gl: Estonio

en: Basque
gl: Vasco

en: Persian
gl: Persa

en: Frisian
gl: Frisio

en: Irish
gl: Irlandés

en: Galician
gl: Galego

en: Guarani
gl: Guaraní

en: Gujarati
gl: Guxaratí

en: Armenian
gl: Armenio

en: Icelandic
gl: Islandés

en: Javanese
gl: Xavanés

en: Georgian
gl: Xeorxiano

en: Kazakh
gl: Kazaxio

en: Kannada
gl: Kanada

en: Latin
gl: Latín

en: Latvian
gl: Letón

en: Malagasy
gl: Malgache

en: Macedonian
gl: Macedonio

en: Mongolian
gl: Mongol

en: Marathi
gl: Márata

en: Malay
gl: Malayo

en: Maltese
gl: Maltés

en: Burmese
gl: Birmano

en: Nepali
gl: Nepalés

en: Oriya
gl: Orillés

en: Punjabi
gl: Punxabés

en: Kinyarwanda
gl: Kiniarwanda

en: Sanskrit
gl: Sánscrito

en: Sardinian
gl: Sardo

en: Slovenian
gl: Esloveno

en: Shona
gl: Sonés

en: Albanian
gl: Albanés

en: Serbian
gl: Serbio

en: Swahili
gl: Suaxili

en: Telugu
gl: Telugo

en: Tajik
gl: Taxiko

en: Thai
gl: Tailandés

en: Turkmen
gl: Turcomano

en: Tatar
gl: Tártaro

en: Ukrainian
gl: Ucraniano

en: Uzbek
gl: Uzbequés

en: Vietnamese
gl: Vietnamita

en: Wolof
gl: Uolof

en: Yiddish
gl: Xidish

en: Yoruba
gl: Ioruba

en: Zulu
gl: Zulú
