Facebook Page Plugin (8.x-2.0) - en to mn translation catalogue (61 entries)

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Arabic
mn: Араб

en: English
mn: Англи

en: Italian
mn: Итали

en: Spanish
mn: Испани

en: Japanese
mn: Япон

en: Korean
mn: Солонгос

en: Bulgarian
mn: Болгар

en: Croatian
mn: Хорват

en: Czech
mn: Чех

en: Danish
mn: Дани

en: Dutch
mn: Голланд

en: German
mn: Герман

en: Greek
mn: Грек

en: Hebrew
mn: Еврей

en: Hungarian
mn: Унгар

en: Indonesian
mn: Индонез

en: Polish
mn: Польш

en: Russian
mn: Орос

en: Slovak
mn: Словак

en: Swedish
mn: Швед

en: Turkish
mn: Турк

en: Lithuanian
mn: Литва

en: Somali
mn: Сомали

en: Hindi
mn: Хинди

en: Catalan
mn: Каталан

en: Belarusian
mn: Белорус

en: Bengali
mn: Бенгал

en: Breton
mn: Бретон

en: Bosnian
mn: Босни

en: Esperanto
mn: Эсперанто

en: Estonian
mn: Эстони

en: Basque
mn: Баск

en: Persian
mn: Перс

en: Fulah
mn: Фула

en: Irish
mn: Ирланд

en: Guarani
mn: Гуарани

en: Gujarati
mn: Гужарат

en: Hausa
mn: Хауса

en: Igbo
mn: Игбо

en: Georgian
mn: Гүрж

en: Kazakh
mn: Казак

en: Latin
mn: Латин

en: Latvian
mn: Латви

en: Macedonian
mn: Македон

en: Mongolian
mn: Монгол

en: Marathi
mn: Марати

en: Malay
mn: Малай

en: Maltese
mn: Мальт

en: Nepali
mn: Непал

en: Sanskrit
mn: Санскрит

en: Slovenian
mn: Словени

en: Albanian
mn: Албани

en: Tamil
mn: Тамил

en: Tajik
mn: Тажик

en: Tatar
mn: Татар

en: Urdu
mn: Урду

en: Uzbek
mn: Узбек

en: Yoruba
mn: Ёруба

en: Zulu
mn: Зулу
