Facebook Page Plugin (8.x-2.0) - en to oc translation catalogue (62 entries)

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Arabic
oc: Arabi

en: English
oc: Anglés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: Japanese
oc: Japonés

en: Korean
oc: Corean

en: Bulgarian
oc: Bulgar

en: Croatian
oc: Croat

en: Czech
oc: Chèc

en: Danish
oc: Danés

en: Dutch
oc: Neerlandés

en: Finnish
oc: Finlandés

en: German
oc: Alemand

en: Greek
oc: Grèc

en: Hebrew
oc: Ebrieu

en: Hungarian
oc: Ongrés

en: Polish
oc: Polonés

en: Romanian
oc: Romanés

en: Russian
oc: Rus

en: Slovak
oc: Eslovac

en: Swedish
oc: Suedés

en: Turkish
oc: Turc

en: Lithuanian
oc: Lituanian

en: Somali
oc: Somalian

en: Hindi
oc: Hindó

en: Assamese
oc: Assamés

en: Azerbaijani
oc: Azerbaitjanés

en: Belarusian
oc: Bielorus

en: Bosnian
oc: Bosniac

en: Corsican
oc: Còrse

en: Welsh
oc: Gallés

en: Basque
oc: Basc

en: Persian
oc: Pèrse

en: Frisian
oc: Frison

en: Irish
oc: Irlandés

en: Armenian
oc: Armèni

en: Icelandic
oc: Islandés

en: Javanese
oc: Javanés

en: Kazakh
oc: Kazac

en: Latvian
oc: Lituanian

en: Malagasy
oc: Malgach

en: Marathi
oc: Marati

en: Malay
oc: Malés

en: Maltese
oc: Maltés

en: Burmese
oc: Birman

en: Nepali
oc: Nepalian

en: Punjabi
oc: Pendjabi

en: Quechua
oc: Quíchoa

en: Sanskrit
oc: Sanscrit

en: Sardinian
oc: Sard

en: Slovenian
oc: Eslovèn

en: Albanian
oc: Albanés

en: Serbian
oc: Sèrbi

en: Tajik
oc: Tadjik

en: Thai
oc: Tailandés

en: Turkmen
oc: Turcmèn

en: Ukrainian
oc: Ucraïnian

en: Uzbek
oc: Ozbèc

en: Vietnamese
oc: Vietnamian

en: Zulu
oc: Zoló

en: Filipino
oc: Filipí
