Facebook Page Plugin (8.x-2.0) - en to ug translation catalogue (42 entries)

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Arabic
ug: ئەرەپچە

en: Italian
ug: ئىتالىيە تىلى

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى

en: Japanese
ug: ياپون تىلى

en: Korean
ug: كورىيە تىلى

en: Bulgarian
ug: بولعارچە

en: Croatian
ug: كرودىيە تىلى

en: Czech
ug: چح تىلى

en: Danish
ug: دانىيەچە

en: Finnish
ug: فنلاندىيە تىلى

en: German
ug: گرمانچە

en: Greek
ug: گىرىك تىلى

en: Hebrew
ug: يەھۇدى تىلى

en: Hungarian
ug: ۋنگىر تىلى

en: Indonesian
ug: ھىندونىزىيە تىلى

en: Polish
ug: پولەكچە

en: Russian
ug: رۇس تىلى

en: Swedish
ug: شىۋىت

en: Turkish
ug: تۈرك تىلى

en: Hindi
ug: ھىندى تىلى

en: Catalan
ug: كاتالان

en: Azerbaijani
ug: ئەزەربەيجانچە

en: Belarusian
ug: بلورۇسچە

en: Bengali
ug: بنگالچە

en: Bosnian
ug: بوسنىيەچە

en: Esperanto
ug: دۇنيا تىلى

en: Estonian
ug: ئستونىيە تىلى

en: Basque
ug: باسك تىلى

en: Persian
ug: پارىس تىلى

en: Irish
ug: ئىرلاندىيە تىلى

en: Armenian
ug: ئەرمىنىيە تىلى

en: Kazakh
ug: قازاق تىلى

en: Latin
ug: لاتىن تىلى

en: Mongolian
ug: موڭغول تىلى

en: Pashto
ug: پاشتوچە

en: Tajik
ug: تاجىك تىلى

en: Turkmen
ug: تۇركمەن تىلى

en: Tatar
ug: تاتار تىلى

en: Urdu
ug: ئوردو تىلى

en: Uzbek
ug: ئۆزبېك تىلى
