Facebook Page Plugin (8.x-2.1) - en to bn translation catalogue (21 entries)

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Arabic
bn: আরবী

en: English
bn: ইংরেজী

en: Italian
bn: ইতালীয়

en: Japanese
bn: জাপানী

en: Korean
bn: কোরিয়ান

en: Czech
bn: চেক

en: Danish
bn: ডেনিশ

en: Dutch
bn: ডাচ

en: German
bn: জার্মান

en: Greek
bn: গ্রীক

en: Turkish
bn: তুর্কি

en: Hindi
bn: হিন্দী

en: Bengali
bn: বাংলা

en: Persian
bn: ফারসি

en: Nepali
bn: নেপালী

en: Thai
bn: থাই

en: Urdu
bn: উর্দু

en: Vietnamese
bn: ভিয়েতনামী

en: Zulu
bn: জুলু

en: Filipino
bn: ফিলিপিন
