Facebook Page Plugin (8.x-2.1) - en to hr translation catalogue (91 entries)

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Display options
hr: Opcije prikaza

en: Arabic
hr: Arapski

en: English
hr: Engleski

en: Italian
hr: Italijanski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Japanese
hr: Japanski

en: Korean
hr: Korejski

en: Bulgarian
hr: Bugarski

en: Croatian
hr: Hrvatski

en: Czech
hr: Češki

en: Danish
hr: Danski

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: Finnish
hr: Finski

en: German
hr: Njemački

en: Greek
hr: Grčki

en: Hebrew
hr: Hebrejski

en: Hungarian
hr: Mađarski

en: Indonesian
hr: Indonezijski

en: Polish
hr: Poljski

en: Romanian
hr: Rumunjski

en: Russian
hr: Ruski

en: Slovak
hr: Slovački

en: Swedish
hr: Švedski

en: Turkish
hr: Turski

en: Lithuanian
hr: Litavski

en: Somali
hr: Somalijski

en: Hindi
hr: Hindu

en: Catalan
hr: Katalonski

en: Afrikaans
hr: Afrički

en: Akan
hr: Akanski

en: Amharic
hr: Amharski

en: Assamese
hr: Asamijski

en: Aymara
hr: Ajmarski

en: Azerbaijani
hr: Azerbejdžanski

en: Belarusian
hr: Bjeloruski

en: Bengali
hr: Bengalski

en: Bosnian
hr: Bošnjački

en: Corsican
hr: Korzikanski

en: Welsh
hr: Welški

en: Estonian
hr: Estonski

en: Basque
hr: Baskijski

en: Persian
hr: Farsi

en: Frisian
hr: Frizijski

en: Irish
hr: Irski

en: Galician
hr: Galicijski

en: Guarani
hr: Guaranski

en: Hausa
hr: Hauški

en: Armenian
hr: Armenski

en: Icelandic
hr: Islandski

en: Javanese
hr: Javanski

en: Georgian
hr: Gruzijski

en: Kazakh
hr: Kozački

en: Kannada
hr: Kanareški

en: Latin
hr: Latinski

en: Lingala
hr: Lingalski

en: Latvian
hr: Latvijski

en: Malagasy
hr: Malagazijski

en: Macedonian
hr: Makedonski

en: Malayalam
hr: Malajalamski

en: Mongolian
hr: Mongolski

en: Marathi
hr: Maratski

en: Malay
hr: Malajski

en: Maltese
hr: Malteški

en: Burmese
hr: Burmski

en: Nepali
hr: Nepalski

en: Oriya
hr: Orijski

en: Punjabi
hr: Pandžabi

en: Pashto
hr: Paštunski

en: Quechua
hr: Kvečua

en: Kinyarwanda
hr: Kinjarvanda

en: Sardinian
hr: Sardinijanski

en: Slovenian
hr: Slovenski

en: Shona
hr: Šona

en: Albanian
hr: Albanski

en: Serbian
hr: Srpski

en: Swahili
hr: Svahili

en: Tamil
hr: Tamilski

en: Tajik
hr: Tadžikistanski

en: Thai
hr: Tajlandski

en: Turkmen
hr: Turkmenistanski

en: Tatar
hr: Tatarski

en: Ukrainian
hr: Ukrajinski

en: Uzbek
hr: Uzbečki

en: Vietnamese
hr: Vijetnamski

en: Wolof
hr: Volofski

en: Xhosa
hr: Ksoza

en: Yiddish
hr: Jidiš

en: Yoruba
hr: Joruba

en: Filipino
hr: Filipinski
