Facebook Page Plugin (8.x-2.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Display options
lt: Rodymo parinktys

en: English
lt: Anglų

en: Lithuanian
lt: Lietuvių

en: Latvian
lt: Latviškai

en: Sinhala
lt: Sinhalų

en: Filipino
lt: Filipinų
