Facebook Page Plugin (8.x-2.1) - en to ml translation catalogue (97 entries)

en: Arabic
ml: അറബി

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: Italian
ml: ഇറ്റാലിയന്‍

en: Spanish
ml: സ്പാനിഷ്

en: Japanese
ml: ജപ്പാനീസ്

en: Korean
ml: കൊറിയന്‍

en: Bulgarian
ml: ബള്‍ഗേറിയന്‍

en: Croatian
ml: ക്രോഷ്യന്‍

en: Czech
ml: ചെക്ക്

en: Danish
ml: ഡാനിഷ്

en: Dutch
ml: ഡച്ച്

en: Finnish
ml: ഫിന്നിഷ്

en: German
ml: ജര്‍മ്മന്‍

en: Greek
ml: ഗ്രീക്ക്

en: Hebrew
ml: ഹീബ്ര്യു

en: Hungarian
ml: ഹംഗേറിയന്‍

en: Indonesian
ml: ഇന്‍ഡോനേഷ്യന്‍

en: Polish
ml: പോളിഷ്

en: Romanian
ml: റൊമാനിയന്‍

en: Russian
ml: റഷ്യന്‍

en: Slovak
ml: സ്ലോവക്

en: Swedish
ml: സ്വീഡിഷ്

en: Turkish
ml: ടര്‍ക്കിഷ്

en: Lithuanian
ml: ലിതുവാനിയന്‍

en: Somali
ml: സോമാലി

en: Hindi
ml: ഹിന്ദി

en: Catalan
ml: കാറ്റലന്‍

en: Afrikaans
ml: ആഫ്രിക്കന്‍സ്

en: Akan
ml: അകാന്‍

en: Amharic
ml: അംഹാറിക്

en: Assamese
ml: ആസാമീസ്

en: Aymara
ml: ഐമാറ

en: Azerbaijani
ml: അസര്‍ബൈജാനി

en: Belarusian
ml: ബേലാറഷ്യന്‍

en: Bengali
ml: ബംഗാളി

en: Breton
ml: ബ്രെട്ടന്‍

en: Bosnian
ml: ബോസ്നിയന്‍

en: Corsican
ml: കോര്‍സിക്കന്‍

en: Welsh
ml: വെല്‍ഷ്

en: Esperanto
ml: എസ്പരാന്റോ

en: Estonian
ml: ഈസ്റ്റോണിയന്‍

en: Basque
ml: ബാസ്ക്

en: Persian
ml: പേര്‍ഷ്യന്‍

en: Fulah
ml: ഫുല

en: Frisian
ml: ഫ്രിഷ്യന്‍

en: Irish
ml: ഐറിഷ്

en: Galician
ml: ഗാലിഷ്യന്‍

en: Guarani
ml: ഗുജറാനി

en: Gujarati
ml: ഗുജറാത്തി

en: Hausa
ml: ഹൌസ

en: Armenian
ml: അര്‍മീനിയന്‍

en: Igbo
ml: ഇഗ്‌ബോ

en: Icelandic
ml: ഐസ്ലാന്റിക്ക്

en: Javanese
ml: ജാവാനീസ്

en: Georgian
ml: ജോര്‍ജിയന്‍

en: Kazakh
ml: കസാഖ്

en: Kannada
ml: കന്നഡ

en: Latin
ml: ലാറ്റിന്‍

en: Lingala
ml: ലിംഗാല

en: Latvian
ml: ലാറ്റ്വിയന്‍

en: Malagasy
ml: മലഗാസി

en: Macedonian
ml: മാസിഡോണിയന്‍

en: Malayalam
ml: മലയാളം

en: Mongolian
ml: മംഗോളിയന്‍

en: Marathi
ml: മറാഠി

en: Malay
ml: മലയ്

en: Maltese
ml: മാള്‍ട്ടീസ്

en: Burmese
ml: ബര്‍മീസ്

en: Nepali
ml: നേപ്പാളി

en: Oriya
ml: ഒറിയ

en: Punjabi
ml: പഞ്ചാബി

en: Pashto
ml: പഷ്ത്തു

en: Quechua
ml: ക്വ്‌വെച്ച്വ

en: Kinyarwanda
ml: കിന്യാര്‍വണ്ട

en: Sanskrit
ml: സംസ്കൃതം

en: Sardinian
ml: സാര്‍ഡിനിയന്‍

en: Sinhala
ml: സിംഹള

en: Slovenian
ml: സ്ലോവേനിയന്‍

en: Shona
ml: ഷോണ

en: Albanian
ml: അല്‍ബേനിയന്‍

en: Serbian
ml: സെര്‍ബിയന്‍

en: Swahili
ml: സ്വഹീലി

en: Tamil
ml: തമിഴ്

en: Telugu
ml: തെലുങ്ക്

en: Tajik
ml: താജിക്

en: Thai
ml: തായ്

en: Turkmen
ml: ടര്‍ക്ക്മെന്‍

en: Tatar
ml: ടാട്ടാര്‍

en: Ukrainian
ml: ഉക്രേനിയന്‍

en: Urdu
ml: ഉര്‍ദ്ദു

en: Uzbek
ml: ഉസ്‌ബെക്ക്

en: Vietnamese
ml: വിയറ്റ്നാമീസ്

en: Wolof
ml: വോളോഫ്

en: Xhosa
ml: സോസ

en: Yiddish
ml: യിദ്ദിഷ്

en: Yoruba
ml: യോറുബ

en: Zulu
ml: സുളു
