Facebook Page Plugin (8.x-2.1) - en to te translation catalogue (74 entries)

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Arabic
te: అరబిక్

en: English
te: ఆంగ్లం

en: Italian
te: ఇటాలియన్

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: Japanese
te: జపనీస్

en: Korean
te: కొరియన్

en: Bulgarian
te: బల్గేరియన్

en: Croatian
te: క్రొయేషియన్

en: Czech
te: చెక్

en: Danish
te: డానిష్

en: Dutch
te: డచ్

en: Finnish
te: ఫీనిష్

en: German
te: జర్మన్

en: Greek
te: గ్రీకు

en: Hebrew
te: హిబ్రూ

en: Hungarian
te: హంగేరియన్

en: Indonesian
te: ఇండోనేసియన్

en: Polish
te: పోలిష్

en: Romanian
te: రొమేనియన్

en: Russian
te: రష్యన్

en: Slovak
te: స్లోవాక్

en: Swedish
te: స్వీడిష్

en: Turkish
te: టర్కిష్

en: Lithuanian
te: లిథుయేనియన్

en: Somali
te: సొమాలి

en: Hindi
te: హిందీ

en: Catalan
te: కాటలన్

en: Afrikaans
te: ఆఫ్రికాన్స్

en: Amharic
te: అమ్హారిక్

en: Assamese
te: అస్సామీస్

en: Belarusian
te: బెలారూసియన్

en: Bengali
te: బెంగాలీ

en: Breton
te: బ్రెటన్

en: Bosnian
te: బోస్నియన్

en: Welsh
te: వెల్ష్

en: Esperanto
te: ఎస్పరాంతో

en: Persian
te: పెర్షియన్

en: Irish
te: ఐరిష్

en: Gujarati
te: గుజరాతీ

en: Armenian
te: ఆర్మేనియన్

en: Icelandic
te: ఐస్‌లాండిక్

en: Javanese
te: జావనీస్

en: Georgian
te: జార్జియన్

en: Kazakh
te: కజక్

en: Kannada
te: కన్నడ

en: Latin
te: లాటిన్

en: Lingala
te: లింగాల

en: Latvian
te: లాత్వియన్

en: Macedonian
te: మాసిడోనియన్

en: Malayalam
te: మలయాళం

en: Mongolian
te: మంగోలియన్

en: Marathi
te: మరాఠీ

en: Malay
te: మలే

en: Maltese
te: మాల్టీస్

en: Burmese
te: బర్మీస్

en: Nepali
te: నేపాలీ

en: Oriya
te: ఒరియా

en: Punjabi
te: పంజాబీ

en: Sanskrit
te: సంస్కృతం

en: Sinhala
te: సింహళం

en: Slovenian
te: స్లొవేనియన్

en: Albanian
te: అల్బేనియన్

en: Serbian
te: సెర్బియన్

en: Swahili
te: స్వాహిలి

en: Tamil
te: తమిళం

en: Telugu
te: తెలుగు

en: Thai
te: థాయి

en: Ukrainian
te: ఉక్రేనియన్

en: Urdu
te: ఉర్దూ

en: Uzbek
te: ఉజ్బెక్

en: Vietnamese
te: వియెత్నామీస్

en: Zulu
te: జులూ
