Facebook Page Plugin (8.x-2.3) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Arabic
ne: अरबिक

en: English
ne: अंग्रेजी

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Japanese
ne: जापानीज

en: Korean
ne: कोरियन

en: Bulgarian
ne: बुलगेरियाई

en: Croatian
ne: क्रोएशियाई

en: Czech
ne: चेक

en: Dutch
ne: डच

en: German
ne: जर्मन

en: Greek
ne: ग्रीक

en: Hungarian
ne: हंगेरी

en: Swedish
ne: स्वीडिश

en: Hindi
ne: हिन्दी

en: Bengali
ne: बंगाली

en: Punjabi
ne: पंजाबी

en: Pashto
ne: पाश्तो

en: Sinhala
ne: सिन्हाला

en: Shona
ne: शोना

en: Serbian
ne: सर्बियन

en: Swahili
ne: स्वाहीली

en: Tamil
ne: तमिल

en: Telugu
ne: तेलुगु
