Facebook Page Plugin (8.x-2.3) - en to is translation catalogue (57 entries)

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Arabic
is: Arabíska

en: English
is: Enska

en: Italian
is: Ítalska

en: Spanish
is: Spænska

en: Japanese
is: Japanska

en: Korean
is: Kóreska

en: Bulgarian
is: Búlgarska

en: Croatian
is: Króatíska

en: Czech
is: Tékkneska

en: Danish
is: Danska

en: Dutch
is: Hollenska

en: Finnish
is: Finnska

en: German
is: Þýska

en: Greek
is: Gríska

en: Hebrew
is: Hebreska

en: Hungarian
is: Ungverska

en: Indonesian
is: Indonesíska

en: Polish
is: Pólska

en: Romanian
is: Rúmenska

en: Russian
is: Rússneska

en: Slovak
is: Slóvenska

en: Swedish
is: Sænska

en: Turkish
is: Tyrkneska

en: Lithuanian
is: Litháenska

en: Catalan
is: Katalónska

en: Belarusian
is: Hvítrússneska

en: Bengali
is: Bengalska

en: Bosnian
is: Bosníska

en: Welsh
is: Velska

en: Estonian
is: Eistlenska

en: Persian
is: Persneska

en: Irish
is: Írska

en: Galician
is: Galíska

en: Guarani
is: Guaraní

en: Armenian
is: Armenska

en: Icelandic
is: Íslenska

en: Georgian
is: Georgíska

en: Latin
is: Latneska

en: Latvian
is: Lettneska

en: Macedonian
is: Makedóníska

en: Mongolian
is: Mongólska

en: Maltese
is: Maltneska

en: Burmese
is: Búrmenska

en: Nepali
is: Nepalska

en: Sanskrit
is: Sanskrít

en: Sardinian
is: Sardínska

en: Slovenian
is: Slóvakíska

en: Albanian
is: Albanska

en: Serbian
is: Serbneska

en: Tamil
is: Tamílska

en: Thai
is: Tælenska

en: Ukrainian
is: Úkraníska

en: Vietnamese
is: Víetnamska

en: Yiddish
is: Jiddíska

en: Zulu
is: Zúlú
