Facebook Messenger Bot (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: User ID
da: Bruger ID

en: Contact
da: Kontakt

en: Created
da: Oprettet

en: Custom
da: Tilpasset

en: Changed
da: Ændret

en: Complete
da: Komplet
