Facebook Messenger Bot (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Changed
ro: Schimbat

en: Complete
ro: Finalizat
