Facebook Messenger Bot (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Contact
fa: تماس

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Custom
fa: سفارشی

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Complete
fa: کامل
