Facebook Messenger Bot (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Created
hu: Létrehozva

en: Custom
hu: Egyéni

en: Changed
hu: Módosítva

en: Complete
hu: Kész

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
