Facebook Messenger Bot (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Contact
id: Kontak

en: Created
id: Dibuat

en: Custom
id: Tersuai

en: Changed
id: Berubah

en: Complete
id: Selesai
